Haberler

Nice 60 yıllara

Merhum işadamı Mazhar Zorlu’nun 1959’da temelini attığı Ege Yıldız, 60 yılda sürekli büyüyerek Türkiye’de plastik sektörünün lideri oldu. Bina, altyapı, ziraai sulama boruları ve ek parçaları üretiminde, kuruluşundan bu yana kaliteden taviz vermeyen ve Türkiye’nin en büyük bayii ağına sahip olan Ege Yıldız, sektörde bir çok ilki başarmanın gururunu da yaşıyor.

Detay

Ege Yıldız SODEX 2019'a iddialı gidiyor

Klima sistemleri, havalandırma, yalıtım elemanları, tesisat ekipmanları ile ısıtma ve soğutma sistemlerini kapsayan iklimlendirme sektörünün kalbi, çok yakında İstanbul’da düzenlenecek ISK-SODEX 2019 Fuarı’nda atacak. Geçen yıl 84 bin kişinin ziyaret ettiği ve birçok ülkeden, sektörün önemli firmalarının katıldığı fuar, 2-5 Ekim 2019’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 60 yıllık deneyimini, ilkeli ve kaliteli üretim anlayışıyla birleştirip, dünya pazarında gururla boy gösteren Ege Yıldız fuarın en iddialı firmalarından biri olacak. Ege Yıldız’ın fuardaki 14. Salon E-06’daki standı, dünyanın dört bir yanından gelen ve kaliteyi arayan alıcıların ilgisini çekecek.

Detay

Ege Sleep işini sessiz yapar

Kalitesiyle gerek Türkiye’de, gerekse uluslararası pazarda aranan marka olan Ege Yıldız, sessiz boruda da kullanıcıların ilk tercihi oldu. Ege Yıldız’ın sessiz borusu Ege Sleep, 18 dB(A) sessizlik seviyesiyle uluslarası kuruluşlardan da tam not aldı. Sabit contalı sistem sayesinde kolay ve hızlı monte edilebilen, pürüssüz iç yüzeyi sayesinde yüksek akış performansı sağlayan, kimyasallara, darbeye ve 95 dereceye kadar ısıya dayanıklı olan Ege Sleep, binaların vazgeçilmezi oldu. Çünkü o işini hem iyi, hem de sessizce yapıyor.

Detay

Marka ve proje okulunda yeni öğretim yılı başladı

1998 yılında duayen işadamı Mazhar Zorlu tarafından kurulan ve kuruluşundan bu yana marka ve proje okulu olmayı başaran Mazhar Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2019-2020 öğretim yılına 679 öğrencisiyle “merhaba” dedi. Tam 21 yıldır endüstriyel otomasyon ve plastik teknolojileri alanındaki kaliteli eğitimle binlerce genci iş hayatına hazırlayan Mazhar Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yeni öğretim yılında da 64 öğretmen, 2 rehber öğretmen, 10 atölye, fen laboratuvarı, 2 bilişim teknolojileri sınıfıyla eğitim verecek.

Detay

Ege Yıldız Sodex Fuarı’nda Fark Yarattı

İSTANBUL da gerçekleşen Uluslararası SODEX ısıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa, vana ve tesisat fuarına katılan EGE YILDIZ ilgiyle karşılandı. Ege Yıldız’ın kalite anlayışı, ürün çeşidi ve piyasada duyulan güvenin sektörde son derece önemli olduğunu belirten Ege Yıldız’ın Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yard. Salih Algun, Altyapı ürünlerinde olduğu gibi bina grubu ürünlerinde de fark yarattıklarını, sektörde aranan bir marka olduklarını ifade etti.

Detay